Stojan pro odkládání čelních skel s přísavkami VBSA

Stojan pro odkládání čelních skel s přísavkami VBSA od kvalitní značky V.B.S.A. snadno můžete sehnat v naší aktuální... více informací »
Stojan pro odkládání čelních skel s přísavkami VBSA
Značka: V.B.S.A.
2 097 Kč
Přejít do obchodu »
Stojan pro odkládání čelních skel s přísavkami VBSA od kvalitní značky V.B.S.A. snadno můžete sehnat v naší aktuální...

Stojan pro odkládání čelních skel s přísavkami VBSA od kvalitní značky V.B.S.A. snadno můžete sehnat v naší aktuální nabídce opravdu levně. Nastavitelný stojan se 4 většími gumovými opěrkami lze používat zejména v provozech autoskel pro bezpečné odkládání/ukládání čelních a dalších skel. Rozměry: 1150x1820x880 mmnosnost 80 kg. Zlevněný produkt jde získat rovněž tady na našem webu v oblíbené rubrice opravy autoskel! Nyní získáte ještě jiné kusy ve zmiňované kategorii za parádní cenu! U zákazníků oblíbená značka V.B.S.A. vám představuje velmi kvalitní produkty To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce V.B.S.A.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Stojan pro odkládání čelních skel s přísavkami VBSA od této skvělé značky V.B.S.A. snadno seženete tady teď právě ve výprodejové akci! Na našich stránkách za 2 097 Kč.