Svářecí sponky PU6 – tvar U, tloušťka 0,6 mm, nerez, sada 100 ks

Svářecí sponky PU6 - tvar U, tloušťka 0,6 mm, nerez, sada 100 ks od značky s dlouholetou tradicí Genborx můžete najít v naší... více informací »
Svářecí sponky PU6 - tvar U
Značka: Genborx
228 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Svářecí sponky PU6 – tvar U, tloušťka 0,6 mm, nerez, sada 100 ks od značky s dlouholetou tradicí Genborx můžete najít v naší internetové nabídce ve slevě! Sponky na svařování – opravy prasklých a poškozených plastů, tloušťka 0,6 mm, tvar písmene U, balení 100 kusů – Genborx PU6Určeno pro rychlé a snadné vyspravení prasklých nárazníků, kapotáží motorek a dalších plastových dílů aut a motocyklů, a to za pomocí speciálního přístroje. Sponka se zasune do pracovní vidlice nástroje, po jejím nahřátí se do nataveného dílu zasune a místo se nechá vychladnout. Poškozené místo tak pevně spojí. Technické parametry:- tvar sponky: U- průměr sponky: 0,6 mm- množství kusů v balení: 100- materiál: nerezová ocel
Oblíbený kousek naleznete prostě tu na webu v sekci svorky. Nyní si můžete vybrat podobné kousky z této populární kategorie za příznivou cenu! Dodavatel Genborx dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Genborx. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.