Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím

Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím od výrobce GEKO jednoduše seženete aktuálně na našich... více informací »
Svářečka plastů ruční
Značka: GEKO
1 342 Kč1 653 Kč Sleva -18%
Přejít do obchodu »
Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím od výrobce GEKO jednoduše seženete aktuálně na našich...

Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím od výrobce GEKO jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! Horkovzdušná pájka – přístroj na svařování plastů, výkon 1080 W, se sadou nástavců – trysek a příslušenství – GEKO G81036Svářečka plastů a umělých hmot, ideální např. na opravu nárazníků, kapotáže motocyklů a podobných karosářských dílů a další autoservisní práce. Vhodné také pro spojování instalatérských trubek a jiných plastových profilů, odlepování samolepek, sušení povrchů, opalování starých laků a nátěrů, oprava plachet apod., Díky 9stupňové regulaci výkonu v rozsahu 20 – 550 °C je možné nástroj nastavit přesně podle aktuálních pracovních podmínek.Dodáváno se dvěma horkovzdušnými tryskami a příslušenstvím (šroubovák, náhradní uhlíky, váleček). Technické parametry:Napájecí napětí: 230 V ~ 50/60 HzVýkon: 1080 WTeplota: 20 °C – 550 °CPrůtok vzduchu: 10 m3/hHladina hluku: 65 dBRozměry: 130 x 350 mmPrůměr rukojeti: 65 mmDélka přívodního kabelu: 1,75 m Nový produkt Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, máte možnost nakoupit bezstarostně na stránkách zařazený v kategorii oprava! Nyní pořídíte ještě ostatní zboží ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Oblíbená značka GEKO má v nabídce vynikající sortiment.

Hodně prodávaný produkt Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím od známé společnosti GEKO máte možnost nakoupit ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za 1 342 Kč.