Tabulové pákové nůžky na plech TS 1000 PP

Tabulové pákové nůžky na plech TS 1000 PP od této skvělé značky DINOSAURIER jednoduše najdete právě nyní na našich... více informací »
Tabulové pákové nůžky na plech TS 1000 PP
Značka: DINOSAURIER
51 901 Kč57 667 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Tabulové pákové nůžky na plech TS 1000 PP od této skvělé značky DINOSAURIER jednoduše najdete právě nyní na našich...

Tabulové pákové nůžky na plech TS 1000 PP od této skvělé značky DINOSAURIER jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu. Tabulové pákové nůžky se používají zejména v klempírnách a v autokarosárnách pro stříhání plechů. Nůžky mají vylepšenou konstrukci nožů, šroubovou svěrku pro přidržování plechu a na páce protizávaží pro snadnější práci. Jednotlivý střih dlouhý 1000 mm je u těchto tabulových pákových nůžek zaručený. Pracovní části nůžek jsou zhotoveny z vysoce kvalitní, nástrojové oceli, jsou speciálně kalené a dají se opakovaně ostřit. Nůžky v profesionálním stojanovém provedení mají velmi odolnou konstrukci, takže jsou vhodné i pro náročné nasazení v řemeslnických provozovnách (zejména klempířství, zámečnictví, údržba, autokarosárny apod.), na stavbách atd. Výborně se uplatní i při renovaci automobilů-veteránů. Parametry: max. tloušťka stříhaného plechu 1,0 mm, délka nože 1030 mm, hmotnost 63,0 kg
Unikátní a žádaný produkt Tabulové pákové nůžky na plech TS 1000 můžete sehnat taky tu na našem webu zařazený v kategorii karosářské nářadí! Vyberte si ještě jiné produkty z naší kategorie ve výprodejové akci. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce DINOSAURIER. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Tabulové pákové nůžky na plech TS 1000 PP od známé kvalitní značky DINOSAURIER lze koupit aktuálně na webu ve výprodejové akci! Akční cena již od 51 901 Kč.