Tekutá čisticí pasta na ruce s vápencem, láhev 600 g, na odolnou špínu – MAGG 110041

Tekutá čisticí pasta na ruce s vápencem, láhev 600 g, na odolnou špínu - MAGG 110041 od spolehlivého výrobce MAGG snadno najdete na našich... více informací »
Tekutá čisticí pasta na ruce s vápencem
Značka: MAGG
40 Kč
Přejít do obchodu »
Tekutá čisticí pasta na ruce s vápencem, láhev 600 g, na odolnou špínu - MAGG 110041 od spolehlivého výrobce MAGG snadno najdete na našich...

Tekutá čisticí pasta na ruce s vápencem, láhev 600 g, na odolnou špínu – MAGG 110041 od spolehlivého výrobce MAGG snadno najdete na našich stránkách trvale výhodně. Tekutá mycí pasta na ruce s vápencem, láhev 600 g – MAGG 110041Pasta obsahuje přírodní abrazivo – jemně mletý vápenec. Je určena k odstranění odolných nečistot, jako jsou oleje, tuky, inkousty, saze a maziva.Použití: na silně znečištěné ruce nanést malé množství tekuté pasty. Třením a současným působením abrazivních složek odstraníte silnou špínu. Ruce pak důkladně opláchnout vodou. Při velmi silném znečištění postup opakovat.Výrobek vhodný pro autoservis, dílnu, průmysl, hobby využití apod. Tento designový výrobek lze nakoupit již dnes na našem webu zařazený v sekci hygiena. Vyberte si zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za super ceny.

Tento exkluzivní kus Tekutá čisticí pasta na ruce s vápencem, láhev 600 g, na odolnou špínu - MAGG 110041 od výrobce se skvělou pověstí MAGG jde získat právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní můžete mít za 40 Kč.