Tepovač – čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství – KÄRCHER Puzzi 8/1 C

Tepovač - čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství - KÄRCHER Puzzi 8/1 C od spolehlivé značky KARCHER pohodlně nakoupíte právě dnes za... více informací »
Tepovač - čistící stroj na koberce
Značka: KARCHER
14 165 Kč16 664 Kč Sleva -14%
Přejít do obchodu »
Tepovač - čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství - KÄRCHER Puzzi 8/1 C od spolehlivé značky KARCHER pohodlně nakoupíte právě dnes za...

Tepovač – čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství – KÄRCHER Puzzi 8/1 C od spolehlivé značky KARCHER pohodlně nakoupíte právě dnes za výhodnou cenu! Přístroj na tepování – čištění koberců a podobných povrchů (tepovač, extraktor), elektrický, výkon turbíny 1200 W, se sadou čisticího příslušenství – KÄRCHER Puzzi 8/1 CVýkonný a kompaktní extraktor pro čištění malých kobercových ploch. Ze všech srovnatelných konkurenčních strojů nabízí nejlepší výsledek čištění. Tepovač Puzzi umožňuje rychlou pochůznost textilních ploch.Ideální především pro automobilový průmysl (čištění čalounění sedaček či koberců na podlahách v autech, autobusech apod.), pro úklid domácností, kanceláří atd. Hlavní výhody:- nízká hmotnost: s hmotností pouze 9,8 kilogramu je tento stroj přibližně o 35 procent lehčí než srovnatelné modely. Snadná přeprava i přes překážky a schody. Vestavěné držadlo umožňuje přepravu jednou rukou.- kompaktní konstrukce: své silné stránky uplatní Puzzi 8/1 C obzvláště při čištění čalounění a interiérů vozů. Kompaktní, prostorově úsporná konstrukce. Trvalý, robustní, a tedy velmi ekonomický stroj.- vyjímatelný, chytrý kontejner 2 v 1: rychlé a snadné plnění nádrže na čerstvou vodu. Pohodlné a snadno odstranitelné špinavé vody.- uživatelsky přívětivá obsluha: velké nožní spínače pro ergonomickou obsluhu vám usnadní, abyste se lépe soustředili na čisticí úkoly. Technické parametry:- max. plošný výkon: 12-18 m2/h- množství vzduchu: 61 l/s- podtlak: 230mbar/23 kPa- nástřikové množství: 1 l/min- nástřikový tlak: 1 bar- nádrž čistá/špinavá voda: 8/7 l- výkon turbíny: 1200 W- výkon čerpadla: 40 W- druh proudu: 220-240V/50-60 Hz- hmotnost bez příslušenství: 9,8 kg- hmotnost včetně obalu: 13,4 kg- rozměry (D x Š x V): 530 x 330 x 440 mm Vybavení v sadě:- nástřiková hadice s integrovaným přívodem vody, 2.5 m- integrované uložení pro ruční hubici- síťový kabel, 7.5 m- hubice na čalounění (na suché vysávání)- fixace pro ruční hubici- hák na kabel- ruční náčiní Nový výrobek Tepovač – čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství – KÄRCHER Puzzi 8/1 C získáte právě tady na webu zařazený v kategorii úklid pracoviště. Připravili jsme pro vás oblíbené kusy z této populární kategorie za super ceny.

Unikátní výrobek Tepovač - čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství - KÄRCHER Puzzi 8/1 C od našeho známého výrobce KARCHER můžete nakoupit u nás teď ve slevě! Aktuálně v akci za 14 165 Kč.