Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast – ASTA

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast - ASTA od skvělé značky ASTA je k sehnání momentálně na webu... více informací »
Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže
Značka: ASTA
113 Kč
Přejít do obchodu »
Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast - ASTA od skvělé značky ASTA je k sehnání momentálně na webu...

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast – ASTA od skvělé značky ASTA je k sehnání momentálně na webu extra se slevou! Nálevka – trychtýř do hrdla nádrže s klapkou, pro naftová vozidla, plastový – ASTA A-1PFDModerní vozidla mohou být vybavena bezvíčkovým hrdlem palivové nádrže se dvěma záklopkami, které se otevřou po vsunutí tankovací pistole. Tento systém ovšem znesnadňuje doplňování paliva z kanystru, aplikaci aditiv nebo čističů paliv. K obejití tohoto nedostatku slouží tento trychtýř, který tvarem a velikostí kopíruje tankovací pistoli na naftu. Po jeho vsunutí do hrdla nádrže se obě záklopky otevřou a do nádrže je tak možno doplnit aditivum před tankováním, dolít PHM z kanystru apod. Vozy s tímto typem hrdla nádrže mají většinou podobný přípravek jako součást výbavy u rezervního kola – tento produkt tak můžete využít jako náhradu v případě ztráty, nebo pokud přípravek nebyl s vozem dodán vůbec (např. při koupi ojetého vozidla). Technické parametry:- přípravek pro naftové vozy- adaptér pro vozy s bezuzávěrovým hrdlem nádrže (klapka)- délka trychtýře: 17 cm- materiál: kvalitní plast odolný olejům a pohonným hmotám Poznámka: Pouze pro naftové vozy. Benzínové vozy mají užší hrdlo nádrže a tento trychtýř do ní nepůjde vsunout. Pro benzínové vozy využijte trychtýř ASTA A-1PFP.
Tento nejprodávanější produkt lze zakoupit zrovna tady na webu v oblíbené kategorii univerzální trychtýře! Nyní koupíte ještě ostatní zboží z této známé sekce za skvělou cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele ASTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast - ASTA od dodavatele kvalitních produktů ASTA pohodlně dostanete na našich stránkách nyní trvale výhodně! Nyní lze objednat jen za 113 Kč.