Tvářečka plechu, pro hliník a ocel – SS-18

Tvářečka plechu, pro hliník a ocel - SS-18 od našeho výrobce Genborx jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci.... více informací »
Tvářečka plechu
Značka: Genborx
5 865 Kč6 173 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Tvářečka plechu, pro hliník a ocel - SS-18 od našeho výrobce Genborx jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci....

Tvářečka plechu, pro hliník a ocel – SS-18 od našeho výrobce Genborx jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Stroj „tvářečka“ pro stahování a roztahování ocelových i hliníkových plechů, pákový pohon – Genborx SS-18Obrábí plechy bez jejich nastřihnutí, nahřátí, svařování nebo jejich nedovolené deformace.Obsahuje 2 soupravy nástrojů pro roztahování a smršťování plechu, které umožňují vytvářet obloukové a profilové lemy pro příruby i tvarové profily zejména při opravách karosérií. Hlavní výhody:- tvářečka pro stahovaní / pěchování a roztahování ocelových i hliníkových plechů s pákovým ovládáním- robustní konstrukce s inovovaným upevněním čelistí- vysoký pákový efekt- snadno lze vytvořit různé poloměry plechů s lemováním, S-tvary apod.- stroj se dobře uplatní i při renovaci automobilů-veteránů, ale také ve stavebním klempířství apod.- připevňuje se zpravidla na pracovní stůl- provozní spolehlivost Technické parametry:Max. tloušťka plechu:- hliník: 1,5 mm- měkká ocel: ? 1,2 mm- nerezová ocel: ? 0,9 mm- pracovní hloubka vložení: 25,4 mm- rozměry: 45 x 20 x 12 cm- hmotnost: 10 kg Tento unikátní produkt Tvářečka plechu, pro hliník a ocel – SS-18 lze koupit rovnou tu umístěný v rubrice tvářečky! Připravili jsme akční výrobky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Oblíbený a kvalitní výrobek Tvářečka plechu, pro hliník a ocel - SS-18 od této skvělé značky Genborx pořídíte na našich stránkách za výprodejovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 5 865 Kč.