Tvářečka plechu SS-16-8

Tvářečka plechu SS-16-8 od výrobce se skvělou pověstí Genborx snadno najdete tady za nejnižší cenu. Stroj pro stahování a... více informací »
Tvářečka plechu SS-16-8
Značka: Genborx
9 540 Kč10 599 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Tvářečka plechu SS-16-8 od výrobce se skvělou pověstí Genborx snadno najdete tady za nejnižší cenu. Stroj pro stahování a...

Tvářečka plechu SS-16-8 od výrobce se skvělou pověstí Genborx snadno najdete tady za nejnižší cenu. Stroj pro stahování a roztahování ocelových i hliníkových plechů bez nastřihnutí, nahřátí, svařování nebo jejich nedovolené deformace. Obsahuje 2 soupravy nástrojů pro roztahování a smršťování plechu, které umožňují vytvářet obloukové a profilové lemy pro příruby i tvarové profily zejména při opravách karosérií.tvářečka pro stahovaní / pěchování a roztahování ocelových i hliníkových plechů s pákovým ovládáním robustní konstrukce s inovovaným upevněním čelistí vysoký pákový efekt snadno lze vytvořit různé poloměry plechů s lemováním, S-tvary apod. k dispozici je velká hloubka vložení zpracovávaného plechu až 204 mm stroj se dobře uplatní i při renovaci automobilů-veteránů, ale také ve stavebním klempířství apod. připevňuje se zpravidla na pracovní stůl provozní spolehlivost Parametry:max. tloušťka plechu: hliníkměkká ocel nerezová ocelpracovní hloubka vložení     rozměryhmotnost1,9 mm 1,5 mm 1,2 mm204 mm45 x 39 x 11 cm21 kgTento velmi oblíbený kousek Tvářečka plechu SS-16-8 máte možnost pořídit taky na našem webu umístěný v rubrice karosářské nářadí. Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmiňované sekci v akci! To není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další prověřené zboží značky Genborx. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce Genborx pro své zákazníky dodává skvělé výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento neodolatelný výrobek Tvářečka plechu SS-16-8 od výrobce s dobrým jménem Genborx najdete právě zde za akční cenu. Stojí teď u nás 9 540 Kč.