Úhlová svěrka – upínák, 2 x 120 mm – BESSEY WSM12

Úhlová svěrka - upínák, 2 x 120 mm - BESSEY WSM12 originál od výrobce BESSEY máte možnost najít tady teď extra se slevou.... více informací »
Úhlová svěrka - upínák
Značka: BESSEY
6 857 Kč7 218 Kč Sleva -5%
Přejít do obchodu »
Úhlová svěrka - upínák, 2 x 120 mm - BESSEY WSM12 originál od výrobce BESSEY máte možnost najít tady teď extra se slevou....

Úhlová svěrka – upínák, 2 x 120 mm – BESSEY WSM12 originál od výrobce BESSEY máte možnost najít tady teď extra se slevou. Úhlový upínák – svěrka, pravý úhel 90 °, kovový, pro ocelové konstrukce – BESSEY WSM12Speciální upínač pro přesné a silné pravoúhlé uchycení obrobků při svařování, skládání ocelových konstrukcí, pro zámečnické a další práce. Pomocí něj lze upnout obrobky i různých tlouštěk. Díky otevřené pracovní zóně je při práci k upevněným předmětům výborný přístup.Kvalitní produkt: čelisti a tělo jsou vyrobeny z kvalitní litiny a pozinkováním ošetřeny proti korozi. Vřeteno s trapézovým závitem je poměděné a brání přichytávání kovových kuliček odlétávajících při svařování. Technické parametry:- rozpětí: 2 x 120 mm- průchod max.: 100 mm- výška čelistí: 61 mm- hmotnost: 7,8 kg- pro obrobky i různých tlouštěk- velká upínací síla
Tento diskontní produkt Úhlová svěrka – upínák, 2 x 120 mm jde koupit jednoduše tady a teď na našem webu v populární kategorii dílenské doplňky! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu! Tato značka BESSEY může nabídnout skvělé výrobky. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další produkty od značky BESSEY. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný produkt Úhlová svěrka - upínák, 2 x 120 mm - BESSEY WSM12 od značky s dlouholetou tradicí BESSEY můžete nakoupit momentálně na webu za parádní cenu. Cenově vychází na 6 857 Kč.