Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká – BESSEY EZL

Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká - BESSEY EZL od kvalitní společnosti BESSEY naleznete... více informací »
Jednoruční svěrka 300 x 80 mm
Značka: BESSEY
739 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká - BESSEY EZL od kvalitní společnosti BESSEY naleznete...

Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká – BESSEY EZL od kvalitní společnosti BESSEY naleznete momentálně na našich stránkách trvale výhodně. Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 300×80 mm – BESSEY EZL30-8Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem.
Vynikající produkt Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká – BESSEY EZL jde získat lehce na stránkách v kategorii dílenské doplňky. Nyní pořídíte nové zboží ze zmíněné rubriky za super ceny.

Tento levný kus Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká - BESSEY EZL od společnosti s předním postavením na trhu BESSEY je k sehnání na našich stránkách nyní za nejnižší cenu. Právě nyní za skvělou cenu 739 Kč.