Vana do kufru gumová JEEP Grand Cherokee SUV 01/2006-2011 SIXTOL

Vana do kufru gumová JEEP Grand Cherokee SUV 01/2006-2011 SIXTOL od výrobce se skvělou pověstí SIXTOL snadno najdete právě nyní na... více informací »
Vana do kufru gumová JEEP Grand Cherokee SUV 01/2006-2011 SIXTOL
Značka: SIXTOL
538 Kč
Přejít do obchodu »
Vana do kufru gumová JEEP Grand Cherokee SUV 01/2006-2011 SIXTOL od výrobce se skvělou pověstí SIXTOL snadno najdete právě nyní na...

Vana do kufru gumová JEEP Grand Cherokee SUV 01/2006-2011 SIXTOL od výrobce se skvělou pověstí SIXTOL snadno najdete právě nyní na našich stránkách opravdu levně! Snadné použitíVana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením.KvalitaVšechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie).ÚdržbaVana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo např. zahradní hadicí.StabilitaKvalita materiálu umožňuje použití vany v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a také značnou odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření.BezpečnostHypoalergenní materiál umožňuje libovolné použití v kterémkoli vozidle bez jakýchkoli zdravotních rizik.OchranaVýhodou těchto van je zvýšený okraj 4-6cm (dle typu vozidla), chránící interiér zavazadlového prostoru před vysypáním či vylitím tekutin (voda, olej), nečistot, prachu, sněhu apod. do zavazadlového prostoru, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a jiných pohonných hmot a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů.PohodlíPosunu převáženého materiálu a předmětů účinně zamezí celoplošná protiskluzová vrstva s velmi vysokou kvalitou na vrchní straně zabraňující posunu předmětů položených na podložku během jízdy – ideální pomocník při převážení nákupů, zavazadel apod.Přesné rozměryVana je vyrobena naprosto přesně podle tvaru dna zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla.DesignModerní design zajišťuje bezproblémové použití a elegantní vzhled v daném typu vozidla.MateriályRecyklovatelný, vysoce odolný a kvalitní materiál – mikroporézní pryž SBR zajišťuje vanám extrémní pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se vana roztáhne opět do původního tvaru. Tento velmi oblíbený výrobek Vana do kufru gumová JEEP Grand Cherokee SUV 01/2006-2011 SIXTOL lze pořídit bezprostředně na našem webu v sekci jeep. Nyní pořídíte další produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu.

Tento velmi oblíbený produkt Vana do kufru gumová JEEP Grand Cherokee SUV 01/2006-2011 SIXTOL od našeho známého výrobce SIXTOL snadno získáte právě nyní za příznivou cenu. Nyní za 538 Kč.