Vertikutátor a provzdušňovač GE-SA 1435, elektrický 1400 W – Einhell Expert

Vertikutátor a provzdušňovač GE-SA 1435, elektrický 1400 W - Einhell Expert od kvalitní značky Einhell seženete bezpečně online... více informací »
Vertikutátor a provzdušňovač GE-SA 1435
Značka: Einhell
4 114 Kč5 343 Kč Sleva -23%
Přejít do obchodu »
Vertikutátor a provzdušňovač GE-SA 1435, elektrický 1400 W - Einhell Expert od kvalitní značky Einhell seženete bezpečně online...

Vertikutátor a provzdušňovač GE-SA 1435, elektrický 1400 W – Einhell Expert od kvalitní značky Einhell seženete bezpečně online ve výprodejové akci! Elektrický kombinovaný vertikutátor a provzdušňovač trávníků, výkon 1400 W, 3stupňové nastavení pracovní hloubky, koš 28 litrů, pro plochy do cca 500 m2 – Einhell Expert GE-SA 1435Vysoce kvalitní, výkonný a spolehlivý přístroj. Který při provzdušňování a vertikutaci (prořezávání) středních půdních ploch splňuje nejvyšší nároky na zdravý trávník bez plevelů. Díky 20 nožům z nerezové oceli si nožový válec s kuličkovými ložisky velmi účinně poradí s plevelem a mechem včetně kořínků. Provzdušňovací válec, který je rovněž uložený v kuličkových ložiscích, pomocí 26 per dosáhne profesionálního provzdušnění půdy. Výkonný motor přitom poskytuje silný točivý moment pro plynulý průběh práce dobrý výsledek.Díky centrálnímu nastavení pracovní hloubky ve třech stupních lze přístroj dobře přizpůsobit požadavkům půdy a porostu. Parkovací poloha chrání nože a podklad. Výškově nastavitelné madlo je vybaveno rychloupínacími zámky a během okamžiku jej lze optimálně nastavit pro každou tělesnou výšku. Široká kola umožňují nenáročnou práci a jsou šetrná vůči trávníku. Sběrný koš je díky svému objemu 28 litrů umožňuje velkoplošné použití.Přístroj má robustní pouzdro z vysoce kvalitního, nárazuvzdorného plastu. Díky praktickému držadlu lze elektrický vertikutátor a provzdušňovač snadno přepravovat a sklápěcí madlo umožňuje úsporu místa při uložení.Tento model je doporučen pro trávníky do cca 500 m2. Vlastnosti:- výkonný sériový komutátorový motor- kombinovaný přístroj 3 v 1: Vertikutace, provzdušnění a zachytávání- nožový válec s kuličkovými ložisky osazený 20 noži z ušlechtilé oceli- provzdušňovací válec s kuličkovými ložisky osazený 26 hroty- 3stupňové centrální nastavení pracovní hloubky s parkovací polohou- sklápěcí madlo- výškově nastavitelné madlo- široká kola šetrná vůči trávníku- velký sběrný koš o objemu 28 l- houževnatý plastový kryt- rychloupínací zámky- rukojeť- doporučeno pro trávníky do 500 m2 Technické parametry:- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz- výkon: 1400 W- pracovní šířka: 350 mm- počet nožů vertikutátoru: 20 ks- počet provzdušňovacích per: 26 ks- průměr kola vpředu: 175 mm- průměr kola vzadu: 152 mm- objem sběrného koše: 28 l- pracovní hloubka: 3 úrovně | 9 mm Logistické parametry:- délka: 590 mm- šířka: 425 mm- výška: 327 mm- hrubá hmotnost balení: 14 kg- hmotnost výrobku: 11.5 kg
Tento akční produkt jde sehnat lehce tady a teď na našich stránkách v rubrice vertikutátory! Vyberte si skvělé zboží z této známé kategorie v bezva akci! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další produkty od dodavatele Einhell. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Vertikutátor a provzdušňovač GE-SA 1435, elektrický 1400 W - Einhell Expert od známé kvalitní značky Einhell jednoduše seženete na našich stránkách pořád výhodně. Nyní za 4 114 Kč.