Víceúčelový signovací / obrubovací stroj SM 600 PPH

Víceúčelový signovací / obrubovací stroj SM 600 PPH od výrobce DINOSAURIER snadno můžete najít tady a teď trvale výhodně.... více informací »
Víceúčelový signovací / obrubovací stroj SM 600 PPH
Značka: DINOSAURIER
37 103 Kč41 225 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Víceúčelový signovací / obrubovací stroj SM 600 PPH od výrobce DINOSAURIER snadno můžete najít tady a teď trvale výhodně....

Víceúčelový signovací / obrubovací stroj SM 600 PPH od výrobce DINOSAURIER snadno můžete najít tady a teď trvale výhodně. Víceúčelový signovací/obrubovací stroj především pro potřeby autokarosáren umožňuje hned několik operací – různé druhy vroubkování, stříhání, osazení a ohranění plechu. To je potřeba při zhotovování např. podlahových plechů, kapot, dveří, nádrží, vyztužování plechových dílů apod. Stroj se stojanem a speciálně vyvinutými vodicími lištami má velkou pracovní hloubku vložení a dodává se k němu řada párových tvářecích nástrojů / rolen. Otočné vřeteno nadzvedává vrchní hřídel. K dispozici je také bezpečnostní kryt ozubených kol. Standardní dodávka signovacího stroje zahrnuje i držák rolen a 1 pár válcovacích nástrojů/rolen.Stroj v profesionálním provedení má velmi odolnou konstrukci, takže je vhodný i pro nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Výborně se uplatní zejména při renovaci automobilů-veteránů apod.Parametry:tloušťka plechu cca 1,3 mm (ocelový plech), 2,0 mm (hliníkový plech), pracovní hloubka vložení 610 mm (pro plechy nad 1200 mm), hmotnost 55 kg Zcela unikátní produkt Víceúčelový signovací / obrubovací jde koupit ještě tady na stránkách ve známé rubrice karosářské nářadí. Máme pro vás jiné výrobky ve zmíněné rubrice za parádní cenu. Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete více kousků od značky DINOSAURIER. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční produkt Víceúčelový signovací / obrubovací stroj SM 600 PPH od výrobce se zárukou kvality DINOSAURIER pohodlně nakoupíte aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu. Nabídky již od 37 103 Kč.