Vodováha profilová 120 cm – SOLA AZM

Vodováha profilová s magnetem 120 cm - SOLA AZM od výrobce s mnohaletou tradicí SOLA máte možnost nakoupit ještě dnes extra se... více informací »
Vodováha profilová 120 cm - SOLA AZM
Značka: SOLA
1 792 Kč1 947 Kč Sleva -7%
Přejít do obchodu »
Vodováha profilová s magnetem 120 cm - SOLA AZM od výrobce s mnohaletou tradicí SOLA máte možnost nakoupit ještě dnes extra se...

Vodováha profilová s magnetem 120 cm – SOLA AZM od výrobce s mnohaletou tradicí SOLA máte možnost nakoupit ještě dnes extra se slevou! Profilová vodováha délky 1,2 metru, pro vertikální i horizontální měření, 2 libely, magnet, vysoká přesnost – SOLA AZM 120Vysoce přesná vodováha pro rovinné i kolmé měření ve standardní i obrácené poloze. Díky patentovaným libelám SOLA FOCUS se hodnoty odečítají rychleji a přesněji než na standardních měřidlech. Jsou vyrobeny z nerozbitného akrylového sklad se zvětšovací čočkou (+ 20 %), na jejich těsnost je poskytována záruka 30 let. Optimalizovaný svítivý povrch zaručuje lepší čitelnost i za šera.Magnet umožňuje přichycení nástroje na některé povrchy.Určeno i pro náročné pracovní podmínky (např. stavby apod.): extrémně robustní profil z vysoce kvalitní slitiny hliníku vydrží i hrubší zacházení. Protinárazové koncovky snižují riziko poškození nářadí. Technické parametry:- délka: 120 cm- rozměr: 50 x 24 mm- materiál: hliník- povrch: eloxovaný- barva: zlatá- hmotnost profilu: 750 g/m- tolerance měření ve standardní poloze: 0.50 mm/m (0.029 °)- tolerance měření v obrácené poloze: 0.75 mm/m (0.043 °)- počet horizontálních libel: 1- počet vertikálních libel: 1- magnet: feritový pólový nástavec- koncovka: 1 díl
Unikátní produkt je k dispozici bezprostředně tady u nás ve známé sekci měřidla! Podívejte se na kvalitní výrobky ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další prověřené zboží značky SOLA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce SOLA nabízí kvalitní zboží.

Hodně prodávaný produkt Vodováha profilová 120 cm - SOLA AZM originál od značky SOLA jde nakoupit právě zde opravdu levně! Výhodně za super cenu 1 792 Kč.