Vodováha profilová 180 cm – SOLA AZM

Vodováha profilová s magnetem 180 cm - SOLA AZM od dodavatele zboží SOLA jde koupit tady a teď za extra cenu! Profilová vodováha... více informací »
Vodováha profilová 180 cm - SOLA AZM
Značka: SOLA
2 247 Kč2 442 Kč Sleva -7%
Přejít do obchodu »
Vodováha profilová s magnetem 180 cm - SOLA AZM od dodavatele zboží SOLA jde koupit tady a teď za extra cenu! Profilová vodováha...

Vodováha profilová s magnetem 180 cm – SOLA AZM od dodavatele zboží SOLA jde koupit tady a teď za extra cenu! Profilová vodováha délky 1,8 metru, pro vertikální i horizontální měření, 2 libely, magnet, vysoká přesnost – SOLA AZM 180Vysoce přesná vodováha pro rovinné i kolmé měření ve standardní i obrácené poloze. Díky patentovaným libelám SOLA FOCUS se hodnoty odečítají rychleji a přesněji než na standardních měřidlech. Jsou vyrobeny z nerozbitného akrylového sklad se zvětšovací čočkou (+ 20 %), na jejich těsnost je poskytována záruka 30 let. Optimalizovaný svítivý povrch zaručuje lepší čitelnost i za šera.Magnet umožňuje přichycení nástroje na některé povrchy.Určeno i pro náročné pracovní podmínky (např. stavby apod.): extrémně robustní profil z vysoce kvalitní slitiny hliníku vydrží i hrubší zacházení. Protinárazové koncovky snižují riziko poškození nářadí. Technické parametry:- délka: 180 cm- rozměr: 50 x 24 mm- materiál: hliník- povrch: eloxovaný- barva: zlatá- hmotnost profilu: 750 g/m- tolerance měření ve standardní poloze: 0.50 mm/m (0.029 °)- tolerance měření v obrácené poloze: 0.75 mm/m (0.043 °)- počet horizontálních libel: 1- počet vertikálních libel: 1- magnet: feritový pólový nástavec- koncovka: 1 díl Tento neodolatelný produkt Vodováha profilová 180 cm – SOLA máte možnost nakoupit zrovna na stránkách v oblíbené sekci měřidla. Podívejte se na ještě další zboží z této populární sekce v bezva akci. V očích zákazníků populární značka SOLA má na skladě vynikající produkty To však není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele SOLA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Vodováha profilová 180 cm - SOLA AZM od značky se skvělou pověstí SOLA snadno získáte u nás za výprodejovou cenu! V současnosti za 2 247 Kč.