Vodováha profilová 200 cm – SOLA AZM

Vodováha profilová s magnetem 200 cm - SOLA AZM originál od značky SOLA je k sehnání zde nyní za parádní cenu! Profilová... více informací »
Vodováha profilová 200 cm - SOLA AZM
Značka: SOLA
2 418 Kč2 627 Kč Sleva -7%
Přejít do obchodu »
Vodováha profilová s magnetem 200 cm - SOLA AZM originál od značky SOLA je k sehnání zde nyní za parádní cenu! Profilová...

Vodováha profilová s magnetem 200 cm – SOLA AZM originál od značky SOLA je k sehnání zde nyní za parádní cenu! Profilová vodováha délky 2 metry, pro vertikální i horizontální měření, 2 libely, magnet, vysoká přesnost – SOLA AZM 200Vysoce přesná vodováha pro rovinné i kolmé měření ve standardní i obrácené poloze. Díky patentovaným libelám SOLA FOCUS se hodnoty odečítají rychleji a přesněji než na standardních měřidlech. Jsou vyrobeny z nerozbitného akrylového sklad se zvětšovací čočkou (+ 20 %), na jejich těsnost je poskytována záruka 30 let. Optimalizovaný svítivý povrch zaručuje lepší čitelnost i za šera.Magnet umožňuje přichycení nástroje na některé povrchy.Určeno i pro náročné pracovní podmínky (např. stavby apod.): extrémně robustní profil z vysoce kvalitní slitiny hliníku vydrží i hrubší zacházení. Protinárazové koncovky snižují riziko poškození nářadí. Technické parametry:- délka: 200 cm- rozměr: 50 x 24 mm- materiál: hliník- povrch: eloxovaný- barva: zlatá- hmotnost profilu: 750 g/m- tolerance měření ve standardní poloze: 0.50 mm/m (0.029 °)- tolerance měření v obrácené poloze: 0.75 mm/m (0.043 °)- počet horizontálních libel: 1- počet vertikálních libel: 1- magnet: feritový pólový nástavec- koncovka: 1 díl
Designový výrobek Vodováha profilová 200 cm – SOLA AZM můžete koupit snadno tu na webu v kategorii měřidla! Nyní pořídíte parádní produkty z naší sekce za parádní cenu! To není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další skvělé kousky od značky SOLA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kousek Vodováha profilová 200 cm - SOLA AZM od dodavatele s dlouholetou historií SOLA pohodlně pořídíte zde trvale výhodně. V akci od 2 418 Kč.