Vrtací kladivo TC-RH 800 E, 800 W, v kufříku – Einhell Classic

Vrtací kladivo TC-RH 800 E, 800 W, v kufříku - Einhell Classic od společnosti Einhell máte možnost dostat v naší aktuální... více informací »
Vrtací kladivo TC-RH 800 E
Značka: Einhell
2 367 Kč2 886 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Vrtací kladivo TC-RH 800 E, 800 W, v kufříku - Einhell Classic od společnosti Einhell máte možnost dostat v naší aktuální...

Vrtací kladivo TC-RH 800 E, 800 W, v kufříku – Einhell Classic od společnosti Einhell máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za rozumné peníze. Elektrické vrtací kladivo – příklepová vrtačka, výkon 800 W, poloautomatické sklíčidlo SDS, v přepravním kufříku – Einhell Classic TC-RH 800 EModerní nástroj s pneumatickým příklepovým ústrojím, ideální pro stavební a renovační práce. Díky vrtání s příklepem i vrtání stejně jako sekání s fixací sekáče a bez fixace je vybaveno všemi čtyřmi funkcemi pro univerzální použití.Držák SDS plus umožňuje rychlou výměnu vrtáků a sekáčů bez použití nářadí – a ze silného motoru dokáže získat velkou rázovou sílu, pomocí které přístroj pořádně zabere i v případě tvrdých materiálů. Elektronická regulace kladiva TC-RH 800 E vybavená předvolbou otáček zajišťuje jemné navrtávání i bez příklepu. Přesnou, opakovaně aplikovatelnou hloubku vrtání zaručuje pevný, nastavitelný doraz hloubky vrtání z kovu.Vysoká bezpečnost při práci je zajištěna kluznou spojkou proti přetížení, která se okamžitě aktivuje v případě náhlého zaseknutí vrtáku. Pravý a levý chod umožňuje šroubování a usnadňuje vytažení vrtáku z vyvrtaného otvoru. Pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci je k dispozici velká rukojeť s měkkým úchopem, praktický ochranný kryt rukou a přídavná rukojeť s pojistkou proti přetáčení.V praktickém přepravním a úložném kufříku je kladivo TC-RH 800 E řádně a bezpečně uložené. Vlastnosti:- 4 funkce: Vrtání, vrtání s příklepem, sekání s fixaci a bez fixace- spojka proti přetížení pro zvýšení bezpečnosti uživatele- jeden polohový spínač pro všechny funkce- velké měkké rukojeti pro pohodlnou práci- rukojeť vyrobena tak, aby poskytovala co nejvyšší ochranu- blokování nepřetržitého provozu pro pohodlnou a snadnou práci- pneumatický příklepový mechanismus- robustní sklíčidlo SDS-plus s poloautomatickou funkcí- elektronická regulace otáček pro práce se specifickým materiálem- plynule nastavitelný doraz hloubky vrtání z masivního kovu- dodáváno v praktickém přepravním a skladovacím kufříku Technické parametry:- síťová přípojka: 230-240 V | 50 Hz- výkon: 800 W- volnoběžné otáčky: 0-1000 min^-1- počet příklepů: 0-5180 min^-1- síla příklepu: 2.5 J- držák nástrojů – sklíčidlo: SDS-plus- maximální průměr při vrtání do betonu: 26 mm Logistické parametry:- délka: 400 mm- šířka: 105 mm- výška: 355 mm- hrubá hmotnost balení: 5.17 kg- hmotnost výrobku: 3.27 kg
Oblíbený produkt Vrtací kladivo TC-RH 800 je k získání bez problémů tu na našich stránkách v oblíbené kategorii vrtačky. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! Přední značka Einhell vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Einhell. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek Vrtací kladivo TC-RH 800 E, 800 W, v kufříku - Einhell Classic od skvělé a známé značky Einhell můžete sehnat momentálně na webu za rozumné peníze! V akci za 2 367 Kč.