Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks od výrobce s mnohaletou tradicí GEBOL dostanete nyní za outletovou cenu!... více informací »
Rukavice nitrilové vysoce odolné
Značka: GEBOL
587 Kč
Přejít do obchodu »
Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks od výrobce s mnohaletou tradicí GEBOL dostanete nyní za outletovou cenu!...

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks od výrobce s mnohaletou tradicí GEBOL dostanete nyní za outletovou cenu! Ochranné jednorázové rukavice, vysoce odolné proti protržení, velikost L, balení 80 kusů – GEBOL Black Nitril 709631Kvalitní rukavice pro práci v autoservisu, lakovně, dílně, pro průmysl ale i domácnost a mnohá další místa. Konečky prstů mají texturovaný povrch, díky čemuž se uchopený předmět drží pevněji. Manžeta s válcovaným okrajem rukavici pevně drží na zápěstí a brání jejímu nechtěnému stažení.Neobsahují latex, takže jsou vhodné i pro alergiky.Univerzální – lze nosit na levé i pravé ruce. Tento diskontní kus Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 jde sehnat právě na našich stránkách ve známé sekci hygiena! Nyní koupíte parádní kusy z této známé kategorie za super ceny.

Vysoce kvalitní produkt Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks od známé společnosti GEBOL máte možnost koupit v naší aktuální nabídce trvale výhodně! Akční ceny již od 587 Kč.