Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP

Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP od skvělého a známého výrobce DUNLOP pohodlně dostanete tady a teď právě... více informací »
Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP
Značka: DUNLOP
2 264 Kč
Přejít do obchodu »
Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP od skvělého a známého výrobce DUNLOP pohodlně dostanete tady a teď právě...

Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP od skvělého a známého výrobce DUNLOP pohodlně dostanete tady a teď právě za výhodnou cenu. Náhradní kompresor k dojezdové opravné sadě na pneumatiky DunlopTech Fill&Go Comfort, se zástrčkou do autozapalovače 12V.Určeno jako příslušenství nebo náhradní díl pro soupravu kat. čísla 8.35, nahrazující v autech rezervní kolo dle novely vyhlášky č. 341/2002 Sb.Kompresor Airman Hawk 252 je velmi výkonný a robustní. Kolo nahustí během několika desítek sekund. Díky zástrčce do zapalovače na 12 V lze použít přímo na cestě.

Tento diskontní produkt Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP s osvědčenou značkou DUNLOP jednoduše můžete získat nyní za extra cenu. Aktuálně stojí u nás 2 264 Kč.