Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC

Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC od našeho známého výrobce Ferdus lze nakoupit v aktuální nabídce extra výhodně.... více informací »
Zvedák na kola pneumatický
Značka: Ferdus
11 979 Kč
Přejít do obchodu »
Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC od našeho známého výrobce Ferdus lze nakoupit v aktuální nabídce extra výhodně....

Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC od našeho známého výrobce Ferdus lze nakoupit v aktuální nabídce extra výhodně. Zvedák, tzv. jeřáb na kola, s pneumatickým ovládáním, pro montážní stroje LC – Ferdus 16.700Používá se pro zdvihnutí kola na pracovní stůl zouvačky, díky čemuž podstatně usnadňuje manipulaci. Umísťuje se na levou stranu stroje, jeho chod se spouští pedálem. Ruce obsluhujícího mechanika tak mohou zůstat volné.Dodáváno jako praktické příslušenství pro osobní montážní stroje Ferdus LC. Ideální pro velmi vytížené pneuservisy, kde pracovník za den zvedne i desítky kol.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC od populární značky Ferdus můžete sehnat tady nyní napořád výhodně. Zrovna teď v akci za 11 979 Kč.